MONTENEGRINKA

Partnerzy

PARTNERZY

Początek - jak to wszystko się zaczęło…


„Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie.”
- ( Wisława Szymborska )

Mamy wrzesień 2021r. i pod koniec moich wakacji w Czarnogórze jadę na kilka dni do Dobrej Vody. Poznaję w końcu Pana Darka, bo przecież od roku nie czytam nic innego na Grupie Czarnogóra Wakacje jak tylko same pochwały na jego temat. Jadę to sprawdzić osobiście.


Po urlopie Darek zaprasza mnie do swojej ekipy na Grupie i obejmuję funkcję Moderatora. Małymi kroczkami zaczynam moją pracę na Grupie. Obecnie już jako Administrator i czuję się zaszczycona obejmując tą funkcję. Hvala Darku za zaufanie.

Blog o Czarnogórze?
Nie, to niemożliwe, to nie dla mnie i nie mam na to czasu

Tak naprawdę miała powstać tylko jedna relacja z wyprawy na Rumiję. Jednak za sprawą Darka powstała nie tylko Rumija, ale rzeczywiście narodził się blog. Bardzo stopniowo namawiał mnie do pisania. Polako, polako…, aby zbytnio nie spłoszyć. I co najważniejsze, że udało mu się to! Jak tego dokonał, do tej pory nie mam pojęcia.


Ludzie mówią o nim po prostu: „Człowiek Orkiestra” i to jest w 100% prawda. Dla mnie zrobił wielką rzecz. Spełnił moje marzenie i zabrał mnie na Rumiję. Za co jestem szczególnie mu wdzięczna.

  • Beata R.
    Pozytywnie zakręcony ( z naciskiem na pozytywnie, człowiek orkiestra – Darek, pokazał nam malutki fragment Gór Dynarskich, jednak tyle wystarczyło by zachwycić maksymalnie i oczywiście chcieć więcej. Dzięki wielkie ode mnie i Igora za poprowadzenie na Rumiję
    Beata R.

Większość z Was zna zapewne Darka z wycieczki nad Jezioro Szkoderskie lub z Wieczorka Bałkańskiego. Jezioro Szkoderskie z Darkiem to nie tylko piękne widoki. To prawdziwa przygoda i każda wycieczka z nim jest inna.


Jednak jeżeli ktoś z Was go jeszcze nie poznał, to koniecznie będąc w Czarnogórze – powinien to zrobić. Choćby na którejś jego wycieczce bądź może na wspólnym trekkingu? Z tym Panem na pewno nie będziecie się nudzić, nie zgubicie się i poznacie wszystkie zioła jakie tylko rosną w Czarnogórze. Dowiecie się wiele ciekawych rzeczy. A jeżeli przyjeżdżacie do Czarnogóry i chcecie tylko poleżeć na plaży czy nad basenem, to też świetnie trafiliście. Darek ma oferty apartamentów, villi i domków. Wszystko w rejonie Riviery Barskiej, a dokładnie: Dobra Voda, Utjeha, Canj.

KRÓTKO MÓWIĄC:
WŁAŚCIWY CZŁOWIEK, NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.
FACEBOOK